Przeczytaj jak zacząć pracę z serwisem

Tutaj dowiesz się jak rozpocząć pracę z EDURANGĄ.
Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Film

Logowanie i rejestracja

Nauczyciel

Jeżeli masz już Konto WSiP i korzystałeś z innych serwisów WSiP (np. Klub Nauczyciela Ucze.pl, WSiPnet.pl, klasówki.pl, Zdasz.to) wystarczy, że zalogujesz się do serwisu EDURANGA, za pomocą tego samego adresu mailowego i hasła, których używałeś dotychczas. Jeżeli jeszcze nie masz konta obejrzyj film instruktażowy i sprawdź jak je założyć. Przekonaj się jakie to proste!

dodawanie klasy pierwsze kroki

Jak założyć klasę na EDURANDZE?

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki Klasy. Następnie:

– kliknij +Dodaj klasę

– wpisz Kod szkoły, który został wysłany do dyrekcji szkoły na adres mailowy podany w zamówieniu dotacyjnym

– wybierz klasę, którą chcesz założyć, wpisz jej nazwę i kliknij Dodaj

– po założeniu klasy wyświetli się Kod klasy – przekaż go uczniom, aby mogli dołączyć do założonej przez Ciebie klasy

– dodana klasa pojawi się na liście po lewej stronie, rozwiń ją i dodaj przedmiot, którego uczysz.

Klasa jest założona, a Twój przedmiot dodany. Teraz wystarczy dołączyć do klasy uczniów. Możesz to zrobić, udostępniając uczniom Kod klasy, który wyświetlił się po jej założeniu, albo wysyłając zaproszenia na adresy mailowe uczniów.

 • FAQ

  Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zanim skontaktujesz się z naszą infolinią sprawdź, czy nie przygotowaliśmy już odpowiedzi na interesujące Cię pytanie.

  Więcej ->

 • Centrum pomocy

  Rozbudowane Centrum pomocy dostępne jest dla zalogowanych użytkowników. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie eduranga.pl, aby poznać pełne możliwości platformy edukacyjnej EDURANGA.

  Zaloguj się ->

 • Jak włączyć synchronizacje z Librus?

  Twoja szkoła korzysta z dziennika elektronicznego LIBRUS Synergia? Włącz synchronizacje i przekonaj się jak wiele korzyści czeka na Ciebie. Dowiedz się jak to zrobić.

  Więcej ->

 • Jak korzystać z Klubu Nauczyciela?

  Zostań członkiem EDURANGI i uzyskaj dostęp do kompletnego zestawu wysokiej jakości materiałów dydaktycznych pomocnych w Twojej pracy. Sprawdź jakie to proste!

  Więcej ->

 • Jak pobierać materiały?

  Pobieraj treści niezbędne do przeprowadzenia lekcji. Klub Nauczyciela, to ponad 20 tysięcy pomocy dydaktycznych, które ułatwią Twoją codzienną pracę. Przekonaj się, jak łatwo pobierzesz materiały!

  Więcej ->

 • Jak rozpocząć pracę z klasą?

  Pracuj razem z uczniami na innowacyjnej platformie. Twórz wirtualne klasy. Zadawaj interaktywne testy i ćwiczenia. Sprawdzaj postępy swoich uczniów. Przekonaj się, jakie to proste!

  Więcej ->

 • Jak rozpocząć pracę z Generatorami?

  Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do generatorów sprawdzianów i kartkówek. Generatory ułatwią Ci przygotowanie prac klasowych. Sprawdź, jakie to proste!

  Więcej ->

 • Jak korzystać z Pakietów lekcyjnych?

  Pakiety lekcyjne, to materiały przygotowane w podziale na "Lekcje", "Tematy" lub "Działy", które ułatwią Twoją codzienną pracę. Zobacz krok po kroku jak korzystać z Pakietów lekcyjnych.

  Więcej ->

 • Jak generować sprawdzian?

  Stwórz pracę klasową dla swoich uczniów. Skorzystaj z gotowych zadań wybranych losowo lub samodzielnie. Generator automatycznie wygeneruje dla Ciebie klucz odpowiedzi oraz schemat oceniania.

  Więcej ->

 • Jak przygotować kartę pracy dla edukacji wczesnoszkolnej?

  Przygotuj kartę pracy do edukacji wczesnoszkolnej. Wykorzystaj ją jako materiał dodatkowy, uzupełniający lub sprawdzający wiedzę uczniów. Sprawdź jakie to proste!

  Więcej ->

 • Jak przygotować kartę pracy z języka niemieckiego?

  Przekonaj się jak łatwo stworzysz karty pracy z języka niemieckiego. W kilka minut wygenerujesz zarówno gotowe karty pracy dla uczniów, jak również klucz odpowiedzi dla siebie.

  Więcej ->

 • Jak przygotować dyplom?

  Stwórz wyjątkowy dyplom dla swoich uczniów. Możesz wybrać ramkę, dodać zdjęcie, logo cyklu, z którego uczysz, postaci i inne grafiki oraz uzupełnić treść wg swojego pomysłu. Przygotuj dyplomy na wszystkie specjalne okazje!

  Więcej ->

 • Jak aktywować e-book?

  Sprawdź w jak prosty sposób możesz aktywować
  e-book na swoim koncie. Korzystaj
  z elektronicznej wersji podręcznika w dowolnym miejscu i czasie na platformie EDURANGA.

  Więcej ->

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555