Stwórz wyjątkowy dyplom według własnego pomysłu!

Przekonaj się, jak prosty w użyciu jest Generator dyplomów WSiP

Generator dyplomów
Krok 1.

Logowanie

Po wejściu na EDURANGĘ zaloguj się i kliknij zakładkę Generatory i narzędzia, a następnie wybierz Dyplomy.

Generator dyplomów Ramki
Krok 2.

Widok generatora

Widok generatora dyplomów podzielony jest na dwa obszary. Po lewej stronie dostępne są opcje modyfikacji dyplomu, a po prawej efekty ich zastosowania.

Generator dyplomów Ramki
Krok 3.

Wybór ramki

Rozpocznij od wyboru ramki – w tym celu kliknij na wybraną. W każdej chwili możesz wrócić do zakładki Ramki i dokonać zmiany – wystarczy kliknąć na tę nową ramkę.

Generator dyplomów Postacie
Krok 4.

Wybór postaci

Następnie przejdź do zakładki Postacie. Po kliknięciu w wybraną postać, zobaczysz ją na dyplomie w lewym dolnym rogu. Jeśli chcesz zmienić postać, wystarczy, że klikniesz na nową, a zmieni się ona na dyplomie.

Generator dyplomów Nazwy publikacji
Krok 5.

Wybór cyklu

W kolejnym kroku należy wybrać cykl, z którego uczysz. Logotyp cyklu pojawi się w prawym górnym rogu dyplomu. W każdej chwili możesz go zmienić klikając na nowy.

Generator dyplomów Uzupełnianie danych
Krok 6.

Uzupełnianie treści

Teraz uzupełnij treści: dla kogo i za co ma zostać przyznany dyplom. Obszar na wpisanie tekstu jest ograniczony do 6 wersów, aby zachować czytelność treści na dyplomie. Możesz również uzupełnić pola Miejscowość, data oraz dodać zdjęcie ucznia.

Generator dyplomów Inne grafiki
Krok 7.

Inne grafiki

Możesz dodatkowo ozdobić dyplom elementami graficznymi. W tym celu złap i przeciągnij wybrany element na obszar dyplomu.

Generator dyplomów drukowanie
Krok 8.

Drukowanie dyplomu

Na koniec skorzystaj z przycisków Drukuj lub Zapisz pliki w zależności od tego, co chcesz zrobić. Możesz najpierw zapisać wszystkie dyplomy na komputerze, a później zbiorczo je wydrukować.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555