Rozpocznij naukę z serwisem

Dołącz do klasy, korzystaj z serwisu.
Korzystaj z e-podręczników i elektronicznych ćwiczeń utrwalających.

Uczennica z mamą przy laptopie

Załóż konto, dołącz do klasy

Do rozpoczęcia pracy z serwisem EDURANGA potrzebujesz konta. Załóż je razem z rodzicem na eduranga.pl. Zajmie Ci to tylko kilka minut.

Po zalogowaniu na konto będziesz mógł dołączyć do klasy i uzyskasz dostęp do zakupionych przez Twoją szkołę materiałów elektronicznych.

Klasa z laptopami, tabletem i smartfonem

Dołącz do klasy

Do klasy dołączysz używając Kodu Klasy, który dostaniesz od swojego nauczyciela. Więcej informacji o klasie i dołączaniu do niej znajdziesz po zalogowaniu w dziale Pomoc.

Po dołączeniu do klasy będziesz mógł otrzymywać testy i prace domowe od nauczycieli, samodzielnie powtarzać materiał poprzez rozwiązywanie ćwiczeń oraz uzyskasz dostęp do elektronicznych podręczników WSiP.

Uczniowie przy laptopach

E-podręczniki

Dowiedz się jak korzystać z dostępnych na Twoim koncie podręczników elektronicznych. Jak prosta i wygodna jest praca z naszymi materiałami przy pomocy komputera, tabletu, czy smartfona.

Sprawdź jak aktywować e-podręcznik na swoim koncie. Więcej ->

Pomoc

Potrzebujesz pomocy?
Masz problemy z rejestracją, logowaniem lub funkcjonowaniem serwisu?
Chcesz zadać dodatkowe pytania?

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555