Jak rozpocząć pracę z klasą?

Dowiedz się jak zacząć pracę z klasami i lepiej poznać funkcjonalności serwisu EDURANGA.

dolacz do edurangi

Jak założyć konto?

Jeżeli Twoja szkoła kupiła dostęp do e-booków i e-ćwiczeń z dotacji MEN, założenie konta zajmie Ci kilka chwil, a dostęp do materiałów otrzymasz od ręki. Wystarczy, że podczas rejestracji wykorzystasz kod, który przekazał Ci dyrektor. Jedno konto daje dostęp do wszystkich serwisów WSiP.

dodaj klase screen

Zakładanie klasy

Po założeniu klasy i dodaniu do niej przedmiotu, którego uczysz, będziesz mógł w pełni korzystać z e-materiałów, które posiada Twoja szkoła. Otrzymasz dostęp do e-booków i e-materiałów. Twoi uczniowie uzyskają dostęp do zasobów dla ucznia, po dołączeniu do założonej przez Ciebie klasy.

tablica klasy eduranga

Komunikacja

EDURANGA umożliwia przyjazną i bezpośrednią komunikację ze wszystkimi uczniami w Twoich klasach. Możesz wysyłać do nich wiadomości albo inicjować dyskusje tematyczne. O każdym poście czy komentarzu zostaniesz powiadomiony. Jako nauczyciel masz pełną kontrolę nad treściami umieszczanymi przez Ciebie i Twoich uczniów.

dashboard pulpit serwisu eduranga

Zadawanie prac domowych

Koniec z zapomnianymi pracami domowymi. Teraz w kilka chwil zadasz prace swoim klasom, a my przypomnimy o zbliżającym się terminie oddania pracy zarówno Tobie, jak i Twoim uczniom. EDURANGA daje możliwość indywidualnego podejścia do toku nauczania oraz elastycznego zadawania prac Twoim uczniom. Możesz wysłać im dowolne zadanie (wypracowania, prezentacje) albo zachęcić do samodzielnej pracy i rozwiązywania e-ćwiczeń na platformie.

e-materialy dla nauczyciela i ucznia eduranga

Zadawanie e-testów

Zadawanie e-testów nigdy jeszcze nie było takie proste. Wszystkie zestawy zostały ułożone zgodnie z wymaganiami podstawy programowej oraz według podręczników WSiP, dzięki czemu możesz z nich korzystać bez względu na to z jakiego podręcznika uczysz. Wystarczy kilka kliknięć, aby Twoi uczniowie otrzymali od Ciebie zadany e-test.

wyniki klasy eduranga

Wyniki uczniów

Sprawdź, jak prosta i przejrzysta jest prezentacja wyników Twoich klas. Poza widokiem wybranej klasy możesz przeglądać wyniki poszczególnych uczniów i odpowiedzi jakie udzielili na każde zadanie z danego zestawu e-testów. Dodatkowo możesz dopisywać własne oceny uzyskane przez uczniów np. podczas zajęć lekcyjnych czy z odpowiedzi przy tablicy.

e-podreczniki wsip materialy

E-booki dla szkoły podstawowej

Sprawdź jak korzystać z zakupionych przez Twoją szkołę podręczników elektronicznych dla klas 4–8 szkoły podstawowej. Jak prosta i wygodna jest praca z naszymi materiałami przy pomocy komputera, tabletu, czy smartfona.

witaj w sekcji klasy

Rozwiązywanie zadań przez uczniów

Zobacz jak wygląda EDURANGA od strony ucznia. Sprawdź, jakie możliwości samodzielnej pracy daje serwis Twoim uczniom. Zobacz w jaki sposób otrzymują oni informacje o zadawanych przez Ciebie materiałach. Pamiętaj, że aby uzyskać dostęp do materiałów kupionych przez szkołę każdy uczeń musi dołączyć do założonej przez Ciebie klasy.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555