Dowiedz się, jak rozpocząć pracę

Przekonaj się jak proste i intuicyjne jest korzystanie z Klubu Nauczyciela.

pobieranie materialow karty pracy

Dołącz do EDURANGI

Członkiem EDURANGI może zostać każdy nauczyciel. Jeśli i Ty chcesz do nas dołączyć, zarejestruj się i załóż konto. W tym celu wejdź na stronę eduranga.pl, kliknij przycisk Dołącz do nas, a następnie wypełnij formularz rejestracyjny. Możliwość pobrania zablokowanych (oznaczonych kłódką) materiałów do wybranego przedmiotu i korzystania z wszystkich funkcjonalności serwisu otrzymają zweryfikowani nauczyciele, którym nadane zostaną uprawnienia.
Przejdź do rejestracji.

logowanie dane do wpisania

Zaloguj się

Jeśli proces rejestracji zakończył się pozytywnie, wybierz przycisk Zaloguj się. Następnie wpisz login (adres e-mail użyty w trakcie rejestracji) oraz hasło.

Jeśli nie pamiętasz hasła, wybierz opcję Przypomnij hasło. Otrzymasz e-mail, który umożliwi Ci ustawienie nowego.

klub nauczyciela pobieranie materialow

Wyszukaj zasoby edukacyjne

W Klubie Nauczyciela możesz wyszukiwać materiały na wiele sposobów, np. wybierać je z rozwijanego menu w górnej części strony głównej. Wskaż właściwy segment i przedmiot oraz filtr, np. cykl, klasa, kategorie materiałów oraz opcje sortowania. Dodatkowo bezpośrednio na stronie głównej możesz wybrać interesującą Cię kategorię zasobów, a następnie zawęzić za pomocą filtrów wyniki wyszukiwania.

pobieranie materialow klub nauczyciela screen

Pobieraj materiały

Kiedy znajdziesz interesujący Cię materiał, przejdź na jego stronę i kliknij przycisk Pobierz. Jeśli chcesz pobrać materiał, który jest oznaczony kłódką, musisz być zalogowany i mieć uprawnienia do zasobów, w których się znajduje.

pierwsze kroki historia pobran

Przeglądaj historię pobrań

Po zalogowaniu się, możesz sprawdzić w swoim profilu historię pobrań. Dzięki temu szybko znajdziesz wcześniej pobrane materiały. Jeśli chcesz któryś z nich ponownie pobrać i zapisać – wystarczy, że wejdziesz w swój profil i klikniesz przycisk Pobierz.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555