Wygeneruj karty pracy z języka niemieckiego wraz z kluczem odpowiedzi.

Przekonaj się, jak prosty w użyciu jest Generator kart pracy WSiP

Generator kart pracy Menu
Krok 1.

Logowanie

Po wejściu na EDURANGĘ zaloguj się i kliknij zakładkę Narzędzia, a następnie wybierz Karty pracy.

Generator kart pracy wybór segmentu
Krok 2.

Wybór przedmiotu

Wybierz przedmiot którego uczysz (język niemiecki).

generator kart pracy eduranga wybor poziomu
Krok 3.

Wybór zagadnień

Rozpocznij od wyboru zadań. W panelu po lewej stronie możesz przełączać się pomiędzy działami: Leksyką i Gramatyką oraz wybrać poziom, kategorie i zagadnienia.

generator kart pracy eduranga
Krok 4.

Lista zadań

Na podstawie dokonanych wyborów po prawej stronie wyświetlona zostaje Lista zadań. Jej przeglądanie ułatwia częściowo zwinięta treść zadań. W każdej chwili możesz się z nią zapoznać klikając w Rozwiń (po prawej stronie zadania).

generator kart pracy eduranga
Krok 5.

Podgląd karty

W górnej części Generatora widzisz stale podgląd ilości zadań, które już dodałeś do karty. Jeśli uznasz, że jest wystarczająca, naciśnij przycisk Podgląd karty.

generator kart pracy eduranga
Krok 6.

Modyfikacja karty

Teraz widzisz, jak będzie wyglądała Twoja karta (ile stron liczy i jaka jest kolejność zadań) i możesz dokonać modyfikacji. Jeśli na karcie pojawią się puste, niewykorzystane miejsca, to zwrócimy Ci na to uwagę komunikatem, abyś mógł jeszcze przed zapisaniem karty dokonać zmiany i dzięki temu np. oszczędzić na drukowaniu.

generator kart pracy eduranga
Krok 7.

Pasek narzędzi

Pasek narzędzi pod każdym zadaniem daje Ci możliwość: zduplikowania zadania, sprawdzenia odpowiedzi, wymiany zadania na inne (np. krótsze), zmiany kolejności zadań (np. w celu zmniejszenia pustego miejsca na stronie), usunięcia zadania.

generator kart pracy eduranga instrukcja
Krok 8.

Ponowny wybór zadań

W każdej chwili możesz wrócić do wyboru zadań – w tym celu kliknij przycisk w lewej górnej części Generatora.

generator kart pracy eduranga
Krok 9.

Generuj kartę

Jeśli zakończyłeś pracę nad stworzeniem karty, kliknij w przycisk Generuj kartę. Możesz otworzyć kartę lub zapisać ją na komputerze i wydrukować. To samo możesz zrobić z kluczem odpowiedzi (przycisk Generuj klucz). Wszystkie utworzone karty są dostępne w zakładce Mój profil. Dzięki temu masz do nich zawsze dostęp oraz możliwość edycji, pobrania i wygenerowania klucza.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555