Przygotuj karty pracy z edukacji wczesnoszkolnej dla swoich uczniów.

Przekonaj się, jak prosty w użyciu jest Generator kart pracy WSiP.
Pobierz informację o prawach autorskich (PDF) ->

Generator kart pracy Menu
Krok 1.

Logowanie

Po wejściu na EDURANGĘ zaloguj się i kliknij zakładkę Narzędzia, a następnie wybierz Karty pracy.

Generator kart pracy wybór segmentu
Krok 2.

Wybór etapu edukacyjnego

Wybierz odpowiedni etap edukacyjny (Szkoła podstawowa klas 1-3) i cykl.

Generator kart pracy
Krok 3.

Wybór zadań

Rozpocznij od wyboru zadań. W panelu po lewej stronie możesz przełączać zakładki z klasami (klasa 1, 2 lub 3) oraz wybrać rodzaj edukacji (polonistyczna, matematyczna, społeczna, przyrodnicza lub muzyczna) oraz poszczególne zagadnienia.

generator kart pracy edukacja wczesnoszkolna
Krok 4.

Lista zadań

Na podstawie dokonanych wyborów po prawej stronie wyświetlona zostanie lista zadań. Jej przeglądanie ułatwi częściowo zwinięta treść zadań. W każdej chwili możesz się z nią zapoznać, klikając Rozwiń (po prawej stronie zadania).

generator kart pracy edukacja wczesnoszkolna
Krok 5.

Podgląd karty

W górnej części Generatora będziesz stale widział podgląd liczby zadań dodanych do karty. Jeśli uznasz, że jest wystarczająca, naciśnij przycisk Podgląd karty.

generator kart pracy edukacja wczesnoszkolna
Krok 6.

Modyfikacja karty

Teraz widzisz jak będzie wyglądała Twoja karta (ile stron liczy i jaka jest kolejność zadań) i możesz dokonać modyfikacji. Jeśli na karcie pojawiają się puste, niewykorzystane miejsca, to zwrócimy Ci na to uwagę komunikatem. Wtedy możesz jeszcze przed zapisaniem karty dokonać zmiany i dzięki temu np. oszczędzić na drukowaniu.

karty pracy dla ew obrazek do zadania
Krok 7.

Pasek narzędzi

Pasek narzędzi pod każdym zadaniem daje Ci możliwość: zduplikowania zadania, wymiany zadania na inne (np. krótsze), zmiany kolejności zadań (np. w celu zmniejszenia pustego miejsca na stronie), usunięcia zadania.

generator kart pracy edukacja wczesnoszkolna
Krok 8

Powrót do listy zadań

W każdej chwili możesz wrócić do wyboru zadań – w tym celu kliknij przycisk w górnej lewej części Generatora (nie korzystaj ze strzałki wstecz na pasku adresu przeglądarki, ponieważ utracisz dotychczas stworzoną kartę).

karta pracy dla edukacji wczesnoszkolnej
Krok 9.

Generowanie karty

Po zakończeniu pracy nad stworzeniem karty kliknij przycisk Generuj kartę. Możesz otworzyć kartę lub zapisać ją na komputerze i wydrukować. Wszystkie utworzone karty są w zakładce Mój profil. Dzięki temu masz do nich zawsze dostęp oraz możliwość ich edycji i pobrania.

Nauczycielka wskazująca palcem
Bądź na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej?

Podając adres e-mail, wyrażasz zgodę na otrzymywanie od WSiP informacji handlowych dotyczących produktów i usług WSiP przekazywanych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz tzw. automatycznych systemów wywołujących, drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

Rejestracja dla Dyrektora

Jeśli chcesz się zarejestrować w serwisie wsipnet.pl - skontaktuj się z nami.

Infolinia: 801 220 555